Baterie ozonowe Kona
Autor: piekarnik-smeg
Tagi: bateria   baterie   kona   łazienkowa   kuchenna  
28 stycznia 2014, 17:04

Baterie Kona to pierwsze baterie z systemem ozonowym ułatwiającym mieszanie ozonu i wody w czasie rzeczywistym. Stężenie ozonu jest kontrolowane za pomocą mikrokomputera, spełniając tym samym wszelkie normy dotyczące zawartości ozonu w wodzie. Opatentowany projekt baterii oraz generatora ozonu powoduje, że system działa natychmiast w momencie kiedy tego potrzebujemy.

Jeśli chodzi o zastosowanie w życiu codziennym, moge podać kilka przykładów:

Eliminuje zastosowanie chloru, także brak organicznych związków chemicznych silnie zanieczyszczających środowisko,

Nie potrzebujemy magazynować chemikaliów,

Ozon powoduje obniżenie ilości chorobotwórczych mikroorganizmów w wodzie,

Pomaga w higienie jamy ustnej, przeciwdziała próchnicy

Usuwa zapachy

Zapobiega opryszce, przyspiesza gojenie ran, oczyszcza naskórek

Żywność jest wolna od bakterii i toksyn

Ozon neutralizuje pestycydy

Dezynfekuje

Przykładów można podać bardzo dużo.

Więcej o bateriach Kona można przeczytać na stronie www.piekarnik-smeg.com.pl

A co mnie osobiście przekonało do zakupu takiej baterii? Jestem typowym alergikiem. Dostaję wysypki, gdy proszek do prania był nieodpowiedni, albo mydło za mocne. Teraz baterię mam zamontowaną i myję twarz i ręce bez chemii. Nawet po cebuli nie zostaje zapach. A także przepieram bieliznę w samej wodzie. Rewelacja. Jedyna wada? Ubrania nie pachną lenorem.

Rodzaje baterii z notką od producenta:

Baterie kuchenne Kona Ozone Series – to zdrowszy styl życia, mamy tu na myśli, to że woda ozonowana  pomaga nam pozbyć się bakterii i toksyn z żywności oraz neutralizuje pestycydy. Doskonale dezynfekuje narzędzia kuchenne , oraz wydłuża świeżość żywności. Doskonale neutralizuje zapachy np. zapach cebuli czy czosnku na rękach. Baterie łazienkowe Kona Ozone Series – woda ozonowana pomaga utrzymać skórę wolną od zarazków, ogranicza jej wysuszenie. Idealnie nadaje się do oczyszczania twarzy, zmniejsza powstawanie wyprysków i trądziku powstałych w wyniku bakterii znajdujących się na skórze. Pomaga w profilaktyce próchnicy zębów, neutralizując bakterie w jamie ustnej pozostawiając świeży oddech. Idealnie dezynfekuje szczoteczki do zębów. Pomaga w gojeniu się ran, zalecana w leczeniu i profilaktyce grzybicy stóp. Pozwala również zachować świeżość Twoich stóp. Baterie używane w sektorze zdrowia Kona Ozone Series -Baterie z ozonatorem Kona do doskonały wybór dla sektora zdrowia i weterynarii. Woda ozonowana zabija bakterie znajdujące się na rękach w 99,9% już w ciągu 10 sekund mycia. Stosując ją w szpitalach, przychodniach, salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, salach chorych zapobiegasz  infekcjom i zakażeniom. Woda ozonowana doskonale nadaje się do odkażania narzędzi chirurgicznych i przyspiesza gojenie się ran.

Bateria kuchenna

Bateria łazienkowa

Bateria sensorowa

Kona Ozone 03-SEN-01-SN

A tak wygląda generator ozonu

Cena samej baterii może nie jest mała, ale oszczędności, które poczynimy, w szybkim czasie zwrócą nam koszty zakupu.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz